Sağlık Bakanı Yardımcısı Agah Kafkas Yaşamdestek Merkezini Ziyaret Ettiler

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas 23 Kasım 2012 günü Ankara Valiliği Yaşamdestek Merkezini ziyaret ederek ilgililerden konu üzerine bilgiler aldılar.

Sayın Vali Yardımcısı Turan Atlamaz tarafından karşılanan Sayın Kafkas’a önce Yaşamdestek eğitim odasında brifing verildi. Daha sonra çağrı merkezine geçen Bakan Yardımcımız sosyal operatörlerden çeşitli sorular yönelterek bilgiler aldı, görüş alışverişinde bulundu. Yaşamdestek hizmeti ile evde bakım hizmetleri arasında daha verimli bir koordinasyonun nasıl kurulabileceği hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Bir sosyal sekreterimizin, Sağlık Bakanlığının evde sağlık hizmetini evlerinden çıkacak durumda olamayan üyemize yönlendiriyoruz ifadesinden hayli mutlu olan Sayın Bakan Yardımcısı bu işbirliğinin daha da geliştirilmesi gereğini dile getirdi.

Bakanlıktaki görevi dışında AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten ve bu nedenle konuya uzak olmayan Sayın Bakan Yardımcısı Yaşamdestek Merkezinden olumlu izlenimlerle ayrıldılar.