Ankara Yaşamdestek Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Ankara Valisi Sayın Alaaddin Yüksel Yaşamdestek Merkezini Yeni Yerinde Ziyaret Etti
Vali Yardımncısı Sayın Turan Atlamaz Yaşamdestek Çalışanlarıyla İlk Toplantısını Yaptı

18 Nisan 2011 Pazartesi günü Ankara Yaşamdestek Merkezi Mithatpaşa Cd. 44/22 adresindeki yerinden Varlık Mahallesi Tanzimat Cd. 67 numaradaki adresine, yani, İl Özel İdare Kurulu yerleşkesinde bulunan Ankara Valiliği Ek Binasındaki yeni yerine taşındı. Yeni yerinde geniş bir çağrı odası, 30 kişilik toplantı ve eğitim odası, koordinatör odası ve server odası bulunmaktadır. Binanın üçüncü katında güzel bir mutfak ve tuvalete de sahip olan Yaşamdestek Merkezinin bulunduğu katta sosyal hizmetlerden sorumlu vali yardımcısı Sayın Turan Atlamaz ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Handan Dursun’un da makam odaları bulunmaktadır.

Açılış haftasının ikinci günü Ankara Vali Yardımcısı Turan Atlamaz Yaşamdestek Merkezinde çalışan sosyal operatörler ve teknik operatörlerle bir araya gelerek tanışma toplantısı yaptılar. Sayın Atlamaz Yaşamdestek çalışanlarına yaptığı sunuşta Valilik ve kamu kapsamında çalışmanın ciddiyetini ve sorumluluklarını anlattı, yaşam deneyimlerinden etkili örnekler verdi. Yaşamdestek çalışanları ile yapılan toplantı soru yanıt ve sohbetle sonbuldu.

Yeni yere taşınılmasından iki gün sonra, 20 Nisan 2011 Çarşamba günü saat 17:00’de Ankara Valisi Sayın Alaaddin Yüksel Yaşamdestek Merkezini yeni yerinde ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sosyal operatörlerimizle sohbet eden, hatırlarını soran valimize sosyal hizmetlerden sorumlu vali yardımcısı Sayın Turan Atlamaz refakat etti. Yeni düzenlemeleri beğenen ve hizmetlerin daha ileri gitmesi için tavsiyelerde bulunan Sayın Valimiz başarılar dileyerek merkezimizden ayrıldı.